Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Олег Часковський

кандидат наук, співзасновник ГО "ЛІіС", керівник «Лабораторії моніторингу лісів», експерт з питань дистанційного зондування Землі

Олег має ступінь кандидата сільськогосподарських наук в галузі дистанційного зондування поверхні Землі, близько 30 років досвіду роботи у галузі лісових досліджень та в галузі освіти. Він є науковцем DAAD у Фрайбурзькому університеті, вільно володіє німецькою мовою та англійською мовами.


Олег має великий досвід у національному та міжнародному огляді літератури з ГІС, він опублікував книгу та багато наукових статей, що стосуються ГІС, лісового господарства та виявлення змін лісового покриву, включаючи моніторинг незаконних рубок. Його останніми проектами є «DIABOLO» у «Горизонті 2020», «Лісова варта» WWF. Олег є розробником навчальних курсів QGIS та професійним тренером з ГІС у лісовому господарстві в Національному лісотехнічному університеті України, різних заповідних установах. Олег бере участь в ініціативах з моніторингу лісів у наближеному до реального часу, включаючи аналіз супутникових знімків та інші засоби дистанційного зондування, впровадження ГІС у проєкти картографування лісового господарства.

Контакти