Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


ПРОДОВЖЕНО Тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього фінансового аудиту діяльності

ПРОДОВЖЕНО Тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього фінансового аудиту діяльності

Дата :

Категорія :

Автор :

04.01.23

Тендери

Лісові ініціативи і cуспільство

Оголошуємо про проведення відкритого тендеру на закупівлю послуг незалежного зовнішнього фінансового аудиту діяльності організації щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за періоди:

- з 19 лютого 2020 року по 31 грудня 2020 року,

- з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року,

- з 01 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.

До участі запрошуються аудиторські компанії, які мають досвід проведення аудиту фінансової звітності неприбуткових організацій, які фінансуються міжнародними та вітчизняними донорськими організаціями. 

Аудит повинен проводитися у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, затверджених Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB). 

Аудит має бути проведений зовнішнім, незалежним і кваліфікованим аудитором (Certified Public Accountant/Authorised Public Accountant або еквівалентні сертифікати).


Дата оголошення про тендер: 27 грудня 2022 року

Термін подання тендерних пропозицій: 25 січня 2023 року 23:59

Бажаний початок робіт: 01 лютого 2023 рокуІнформація про замовника: ГО «Лісові ініціативи і суспільство»

Код ЄДРПОУ 43520988

Юридична адреса організації: Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, вул. Татарська, будинок 4, квартира 13

Фактична адреса організації: Україна, 79019, Львівська обл., місто Львів, Стрийський парк, 14


Очікувана вартість закупівлі товару, роботи чи послуги: не визначена.


Вимоги до кваліфікації підрядника:

Підрядником для проведення аудиту може бути особа, що відповідає таким критеріям:

інформація про аудиторську фірму (Аудитора) внесена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право надавати аудиторські послуги;

строк діяльності аудиторської фірми (Аудитора) на ринку аудиторських послуг становить не менше 3 років;

аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (суб’єкт господарювання чи співробітник компанії), повинен мати досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору і надання звітів англійською мовою.

 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

Лист зацікавленості, що містить: назву організації, поштову адресу, телефон, адресу ел.пошти, ім’я та прізвище контактної особи. Лист має також включати запевнення щодо розуміння завдання аудиту громадської організації, кваліфікації аудиторів компанії. Лист подається за підписом керівника аудиторської компанії.

Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

Копія Свідоцтва Аудиторської палати України про внесення аудиторської фірми до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності;

Комерційна пропозиція учасника, яка має включати:


-    вартість людино-години;

-    інформацію про статус платника ПДВ, що буде взято до уваги при прийнятті рішення.

-    Документи (приклади публічних звітів, у т.ч. англійською), які підтверджують досвід роботи аудиторської компанії з неприбутковими організаціями.

-   Рекомендації (якщо є).


Критерії оцінки тендерних пропозицій:

Максимальна кількість балів за всіма критеріями – 100 балів:

Критерій 1 “Кваліфікація аудиторів та визнання компанії” – максимум 35 балів

Критерій 2 “Досвід роботи з неприбутковими організаціями” – максимум 35 балів

Критерій 3 “Вартість послуг” – максимум 30 балів

Тендерні пропозиції, які не містять повного пакету документів, до розгляду не приймаються.

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.


Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: olha.ivankiv@forestcom.org.ua до 24.01.2023 року.


До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 25.01.2023 року у електронному pdf форматі з поміткою “Відкритий тендер на проведення аудиту діяльності Організації” на адресу: info@forestcom.org.ua

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59  25.01.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться протягом не більше трьох днів шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Із переможцем тендеру буде укладено договір із узгодженими попередньо умовами, які передбачатимуть чіткі рекомендації щодо виправлення усіх виявлених зауважень, відповідну аудиторську і фінансову звітність українською і англійською мовами включаючи опис методики, обсяг робіт та результати перевірки згідно міжнародних стандартів аудиту для публічного оприлюднення.


Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.