Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Остап Єднак

експерт з питань адвокації, координатор проекту «DeepForest»

Остап народний депутат України у 2015-2019 роках, екс-секретар Комітету з питань екологічної політики, природних ресурсів та ліквідації наслідків Чорнобильської ядерної катастрофи. Він також був членом виконавчої ради Робочої групи з питань злочинності у галузі лісового господарства Інтерполу 2018-2019 роки. Остап працював членом Керівного комітету проекту Європейського Союзу на підтримку наближення українського законодавства до стандартів ЄС у галузі довкілля APENA, 2015-2019.

Остап має ступінь магістра з бізнес адміністрування в Берлінському університеті ім. Штейнбейса, магістр міжнародних економічних відносин у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Він успішно пройшов курс з управління нафтою, газом та видобуванням корисних копалин в Оксфордському університеті.

Остап також є членом ради ГО «Мережа адвокації національних інтересів АНТС», яка об’єднує колишніх керівників парламенту та уряду, експертів та практиків, які прагнуть захистити національні інтереси України. Остап організував та координував успішні адвокаційні кампанії з прийняття та впровадження основних екологічних законів «Про оцінку впливу на навколишнє середовище», «Про стратегічну екологічну оцінку», «Про управління водними ресурсами», які повністю відповідали законодавству ЄС.

Контакти