Діяльність ГО “ЛІіС” підтримується офісом Міжнародних програм Лісової служби США


Місцеві ініціативи гуманітарного спрямування: постачання допомоги з Тайваню в Україну

Місцеві ініціативи гуманітарного спрямування: постачання допомоги з Тайваню в Україну
Місцеві ініціативи гуманітарного спрямування: постачання допомоги з Тайваню в Україну

Статус :

Період реалізації :

Контакти :

Триває

01.01.23 - 31.05.23

Дмитро Карабчук

ПАРТНЕРИ

ДОНОРИ

Метою проєкту є виявлення та задоволення нагальних гуманітарних потреб людей у громадах, які постраждали/зазнають найбільшої шкоди/руйнувань через військові дії, та/або тих, які приймають найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО), через


1) організацію доставки гуманітарної допомоги на склад ForestCom у м. Львів;

2) виявлення та опрацювання гуманітарних запитів від вищезазначених громад та консультаційно-координаційних центрів для ВПО у Львівській області та Україні;

3) формування вантажів гуманітарної допомоги відповідно до заявок;

4) організацію оптимальної адресної доставки сформованих вантажів гуманітарної допомоги населенню територіальних громад у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування та консультаційно-координаційними центрами для ВПО у Львівській області та Україні.


Прямими бенефіціарами проєкту є населення громад, які зазнали/зазнають найбільшої шкоди/руйнувань внаслідок бойових дій та/або які приймають найбільшу кількість ВПО.

Непрямими бенефіціарами проєкту є представники органів місцевого самоврядування, інших ОГС, міжнародні партнери та сервісні установи.


Для реалізації проєкту було надано гуманітарну допомогу від Міністерства закордонних справ Тайваню 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan)на прохання голови Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Hanna Hopko. Це 356 пелет (розміром 120 см x 100 см x 150 см), а саме: 146 пелет ковдр, 9 пелет шапок, 14 пелет шарфів, 6 пелет рукавичок, 181 пелет печива.


Більше про реалізацію проєкту:

Тайвань передав Україні 100 тонн гуманітарної допомоги